Overview

Waa Sanadka bilowgiisii iyo Xiliyaddii Shaqooyinka, Shaqooyinkaan dhamaantood waxay ka furan yihin Xafiisyadda Hay’ada Save the Children ee ay ku leeyahay Magaalooyinka kala duwan ee Puntland.

FIIRO GAAR AH – Shaqooyinkaan waxay leeyihiin Deadlines kala duwan, Midkasta gaarkeeda u akhri, una codso. Guul baanu ku rajayn.

  1. Education project AssistantBosasohttps://sea.so/job/education-project-assistant-national-only/
  2. Logistics and Supply chain Officer – Bosaso –  https://sea.so/job/logistics-and-supply-chain-assistant-bosaso/
  3. Education Project AssistantGardo –  https://sea.so/job/education-project-assistant-gardo/
  4. Education Project Assistant – Garowe https://sea.so/job/education-project-assistant-garowe/
  5. Nutrition Data Officer – Garowehttps://sea.so/job/nutrition-data-officer-garowe/
  6. Finance Officer – Galkaiohttps://sea.so/job/finance-officer-galkaio/
  7. Health Management Information System Officer – Galkacyo Deadline 14th January – https://sea.so/job/health-management-information-system-hmis-officer-galkaio/
  8. Community Mobilization Officer – Garowe – Deadline 15th January – https://sea.so/job/community-mobilization-officer-garowe-somali-nationals-only/
  9. Education Project Officer – Galkacyo – Deadline 16th January – https://sea.so/job/education-project-officer-galkacyo/
  10. Teacher Training Officer (2) – Garowe – Deadline 16th January – https://sea.so/job/teacher-training-officers-2-positions-garowe-somali-nationals-only/
  11. Infant and Young Feeding Officer – Galkacyo – Deadline 16th January – https://sea.so/job/infant-and-young-child-feeding-iycf-officer-galkaio-somali-nationals-only/
  12. Child Protection Officer – Gardo – Deadline 17th January – https://sea.so/job/child-protection-officer-gardo-somali-nationals-only/
  13. Child Protection Officer – Galkacyo – Deadline 17th January – https://sea.so/job/child-protection-officer-galkaio-somali-nationals-only/